تبلیغات
عیاران شمالی

عیاران شمالی
آزادو غیر وابسته 
قالب وبلاگ
نویسندگان
نظر سنجی
بیرون رفت از بن بست فعلی افغانستان


چت باکس


 

 

خاطرات جالب بن لادن از دفترچه خاطراتش

یکی از سوالاتی که در پی کشف مخفی گاه بن لادن ذهن بسیاری را به خود مشغول کرده طریقه گذران روزهای این تروریست جهانی در مخفی گاه اش بوده است.

 

خبرگزاری اقتصادی ایران : به نقل از گاردین، کشف دفترچه خاطرات بن لادن دیدی روشن از سیاست ها و عادت های وی را به دست می دهد.
۱۱ سپتامبر ۲۰۰۹

آتش در آسمان برای چند دقیقه، اما همه می گفتند این ایده بدی است. "سر و صدای زیاد، اسامه. تو توجهات را به مخفی گاه ما جلب می کنی." ترسو ها، همه شان ترسو هستند. به طور واقع در حال و هوای تعطیلات نیستم. هیچ کس امروز را در این اطراف جشن نمی گیرد.
۱۹ ژانویه ۲۰۱۰

صبح را با برنامه ریزی برای یک حمله جدید به مراکز اصلی و پر جمعیت آمریکا گذراندم. باید خودم را در چنین محلی مشغول نگه دارم وگرنه دیوانه می شوم. باید کشتارهای جمعی بیشتری را به نمایش بگذاریم، کشتارهای کوچک و بی شمار سیاست آمریکا را تغییر نخواهد داد. آمریکایی ها هر روز با قتل های کوچک روبرو هستند و به نظرم اهمیت چندانی به این امر نمی دهند. حمله هایی در روزهای مهم برای مردم آمریکا: چهارم جولای، تولد مدونا، مراسم ونیتی فر اسکار یا روزهای دیگر.
زمانی که کارم تمام شد همه را به اتاق امنی بردم تا برنامه جدیدم را برای شکست کافران برایشان بگویم: ما به شبکه حمل و نقل عمومی لس آنجلس حمله می کنیم تا سدم مدرن را به زانو درآوریم. یک نفر خندید و گفت : موفق باشید." بعد گفتم: "جهاد بدون این امر صورت نمی گیرد." و ما همگی خندیدیم. احساس خوبی است که دوباره به مرکز وقایع بازگردم.

26آوریل ۲۰۱۰

امروز خودم را در تلویزیون دیدم، یکی از همان کلیپ های قدیمی که کسی نمی داند مال چه زمانی است، در حالی که پیروان خود را به سرنگونی و منقرض کردن امپریالیست غربی تشویق می کنم. چقدر جوان بودم، چه اتفاقی برای آن رفیق بی باک و چشم خاکستری افتاد؟ او اینجا پیچیده در شالی نشسته، غذا می خورد و لری کینگ نگاه می کند.
5 ژوئن
۲۰۱۰

خیلی گرم است. تمام بعد از ظهر را در حیاط مشغول مطالعه و فکر بودم. اینجا تنها اما همیشه در آرامش هستم. در چنین مواقعی، انگار جنگ و مرگ و امپریالیسم غربی از این صندلی زیر درخت زیتون یک دنیا فاصله دارد. اگر توپ همسایه بغلی یک بار دیگر از آن دیوار به اینجا بیافتد، یک گلوله به آن می زنم و بعد تحویل شان می دهم.
۱۵ آگوست ۲۰۱۰

پیک امروز آمد: یک پیغام مخفی از القاعده، باتری های
AA بیشتری برای کنترل از راه دور و یک کپی از نیوزویک، کاتالوگ ایکیا (هر بار دو تا برایم می فرستند در حالیکه من اصلا سفارش نداده ام) و یک دی وی دی "در جستجوی نمو" که با دیدنش خنده ام می گیرد.
3 نوامبر
۲۰۱۰
نمی توانم بگویم از نتایج انتخابات آمریکا راضی هستم یا نه. نظام آنها بسیار پیچیده است. دو مجلس قانون گذار، رئیس جمهور، کابینه، دستگاه قضایی، تا جایی که به من مربوط می شود همه اینها به طور کلی یک شیطان بزرگ را تشکیل می دهند. به نظرم برنده شدن جمهوری خواهان برای اصلاح برنامه بهداشت و درمان بد باشد و بنابراین خوب (آمریکایی های بیشتری می میرند و کار ما کمتر می شود) اما احساس رضایت چندانی ندارم.
۲۲ نوامبر ۲۰۱۰

امروز خیلی خسته ام. دیشب تا نیمه های شب با دوستان بیدار بودیم و در مورد اینکه آیا ماشین های ظرفشویی کفر آمیز هستند یا نه بحث می کردیم. نمی توان گفت " بله" و بحث را خاتمه داد، همه دلیل می خواهند. در پایان به آنها گفتم که، به امید خدا باید تمرکز و تلاش خود را صرف از بین بردن شیطان های بزرگتری مانند آمریکا، اسرائیل و موسیقی کنیم و سوالات کوچک در مورد وسایل منزل را فعلا کنار بگذاریم. حسن می گوید بعضی مدل های جدید ماشین های ظرفشویی آب کمتری را مصرف می کنند، یک راه غیر کفرآمیز برای شستشو اما مطمئناً این مسئله ما نیست.
۸ مارس ۲۰۱۱
خدای من، آرسنال چی شد!!!
۱-۳ چی کار کردند!!!!
30 آوریل
۲۰۱۱

اتفاقات عجیبی در همسایگی مان در جریان است، نمی توانم به مسئله خاصی اشاره کنم اما آنتن های جدیدی روی پشت بام آن طرف جاده نصب شده و آن ون سفید رنگ در آن گوشه حدود
۴ روز است که آنجا است. آنقدر نگران شدم که به آی اس آی (سرویس اطلاعات پاکستان) زنگ زدم، اما آنها گفتند خیالاتی شده ا


[ دوشنبه 7 شهریور 1390 ] [ 02:02 قبل از ظهر ] [ najib kohistani ]
نظرات
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

نیت کنید و اشاره فرمایید


قالب میهن بلاگ تقویم جلالی

كد ماوس